Informacja dla zmotoryzowanych mieszkańców MS AGH

Dodano: 23.10.2014

Zmotoryzowani mieszkańcy Miasteczka Studenckiego AGH, którzy nie posiadają aktualnego identyfikatora pojazdu (karty postojowej), uprawniającego do poruszania się i parkowania pojazdu na terenie Miasteczka Studenckiego AGH w roku akademickim 2014/2015, powinni:
  • złożyć elektroniczny wniosek w Panelu Użytkownika MS AGH (https://panel.dsnet.agh.edu.pl),
  • zgłosić się do administracji domu studenckiego, w którym mieszkają w celu uiszczenia opłaty w wysokości 15 zł.
Każdy z mieszkańców ma prawo do nabycia tylko jednego identyfikatora, przypisanego do pojazdu, którym będzie poruszał się po terenie MS AGH.
Posiadanie identyfikatora nie jest równoznaczne z zapewnieniem miejsca postojowego na terenie MS AGH!
Jednocześnie informujemy, że ul. Rostafińskiego oraz ul. Tokarskiego (między basenem AGH i DS 15-17 oraz ) są objęte systemem kontroli wjazdu. W następnej kolejności kontrola wjazdy obejmie parkingi przy ul. Tokarskiego (między DS 3 i DS 18-19).
Mieszkańców zainteresowanych nabyciem uprawnień do wjazdu na w/w ulice prosimy o zaznaczenie właściwych opcji w trakcie składania elektronicznego wniosku. Uprawnienia nadane studentom mieszkającym w MS przypisywane będą do ich legitymacji studenckich, które jednocześnie będą pełnić funkcję kart zbliżeniowych w systemie kontroli wjazdu. Pozostali mieszkańcy otrzymają specjalne karty do obsługi systemu.

Uwaga:
1. Odbiór identyfikatorów oraz nabywanie uprawnień będzie możliwe w Sekretariacie MS w godzinach od 9:00 do 13:00, pod warunkiem:
  • uiszczenia opłaty w administracji domu studenckiego,
  • otrzymania drogą elektroniczną (na podany w systemie adres e-mail) informacji o możliwości odbioru identyfikatora.
2. Od dnia 01.11.2014 wjazd mieszkańców MS na ulice objęte systemem kontroli wjazdu będzie możliwy wyłącznie dla osób posiadających uprawnienia.

Uwaga! Ze względu na małą liczbę  wniosków złożonych przez mieszkańców MS AGH termin uruchomienia systemu kontroli wjazdu ulega przesunięciu. Data uruchomienia systemu zostanie podana w terminie późniejszym.