Muzyczny listopad w Klubie Studio: moc koncertów i konkursy Synestezji

Dodano: 03.11.2014

Pierwszy miesiąc roku akademickiego minął szybko i w towarzystwie doskonałej muzyki: w Klubie Studio wystąpili m.in. Raz Dwa Trzy, Anathema, Crystal Fighters, Coma czy KSU. W listopadzie kluby na Miasteczku Studenckim nie zwalniają tempa ? pełen przekrój propozycji na najbliższe tygodnie znajdziecie poniżej.
Bardzo interesującą propozycję mamy dla tych z Was, którzy zajmują się tworzeniem muzyki, grafiki/plastyki oraz fotografii ? Festiwal Synestezje przeprowadza konkursy, których motywem przewodnim jest proces twórczy. Fotografia koncertowa? Grafika przedstawiająca powstawanie wiersza? Możliwości są prawie nieograniczone! Szczegóły konkursów znajdziecie na stronie www.synestezje.pl.
Serdecznie zapraszamy Was również do uczestnictwa w naszych cyklicznych wydarzeniach: w każdą w środę w Zaścianku ma miejsce Legendarna Discopatia, w czwartki w Klubie Studio odbywają się zaś Dyskoteki Studenckie. To tylko mały wycinek naszych propozycji: oprócz dyskotek organizujemy karaoke, spotkania z podróżnikami, projekcje koncertowych DVD i wiele innych. Szczegółowe informacje jak zawsze znajdziecie na stronach internetowych Klubów oraz na ich profilach w portalach społecznościowych. Zapraszamy!
www.klubstudio.pl