Inżynier z Kulturą

Dodano: 24.03.2015

W życiu inżyniera liczy się nie tylko zdobyta wiedza, ale także umiejętność jej odpowiedniej prezentacji, budowania profesjonalnych relacji oraz sztuka zachowania i etykiety w biznesie.

Inżynier z kulturą” jest to cykl bezpłatnych szkoleń dla studentów Akademii Górniczo-Hutniczej, którego ideą jest promowanie szeroko pojętych zasad savoir vivre wśród przyszłych inżynierów. Projekt daje możliwość poznania tajników dobrych manier, obowiązujących zarówno w czasie studiów, jak i po ich ukończeniu oraz umiejętności adaptacji w nowym środowisku.

Bezpłatność i dostępność szkoleń w połączeniu z atrakcyjną formułą i tematyką spotkań sprawia, że wydarzenie to zyskuje coraz większą popularność wśród studentów. Poprzednia edycja gościła ponad 500 osób, które uczestniczyły w warsztatach poruszających zagadnienia skutecznej komunikacji, autoprezentacji i savoir vivre.

„Inżynier z kulturą” to wydarzenie wyjątkowe na skalę ogólnopolską, a uczestnictwo w nim z pewnością zaprocentuje w przyszłości!

Terminy i tematy tegorocznych szkoleń:
10.04 (pt), godz. 16:00 - 19:00 / "Biznesowy savoir-vivre"
11.04 (sb) godz. 11:00 - 14:15 / "Sztuka udanego spotkania"
16.04 (czw) godz. 16:00 - 19:15 / "Kreowanie wizerunku"

Zapisy ruszają już 24.04, punktualnie o 20:00!
Zapraszamy na stronę projektu!