Rezerwacje pokoi dla studentów pierwszego roku

Dodano: 13.08.2015

Studentów AGH, którzy dostali się na 1 rok studiów I stopnia i otrzymali miejsce na MS AGH zachęcamy do dokonywania rezerwacji pokoi w systemie https://akademik.agh.edu.pl.

Cały pokój trzyosobowy może zostać zarezerwowany wyłącznie przez  trzy osoby, chcące zamieszkać razem. Rezerwacja jest możliwa gdy wszyscy zainteresowani:

• są tej samej płci,
  • otrzymali miejsce w akademiku,
  • będą na 1 roku 1 stopnia studiów stacjonarnych,
  • nie mają innej rezerwacji,
  • dokonały deklaracji zakwaterowania.
Pojedyncze osoby mogą dokonać rezerwacji na zasadzie dopełnienia pokoi (w których rezerwacje mają już dwie osoby), lub złożyć sugestię, do którego akademika chcą trafić. Osobom, które nie dokonają rezerwacji ani sugestii, konkretny akademik zostanie przydzielony (odgórnie) w połowie września, a konkretny pokój w momencie kwaterowania.

Do dokonania rezerwacji niezbędne są osobiste kody autoryzacyjne, podane w zakładce "Profil".