Informacje dla studentów AGH, którzy otrzymali miejsce w DS-2 BABILON

Dodano: 25.09.2015

Drodzy Studenci AGH!

Z przykrością informujemy, iż z przyczyn niezależnych od Miasteczka Studenckiego AGH, wystąpiły znaczne opóźnienia w meblowaniu nowo wyremontowanego Domu Studenckiego nr 2 BABILON. Wskutek niedotrzymania umownego terminu dostawy mebli przez firmę zewnętrzną, kwaterowanie studentów w DS-2 BABILON będzie opóźnione.

Dla wszystkich studentów, którzy otrzymali miejsce w DS-2 BABILON zostały przygotowane tymczasowe miejsca w innych domach studenckich, w których będą mogli podjąć zakwaterowanie już od 27 września i pozostać w nich do czasu umeblowania docelowych pokoi w DS-2 BABILON.

Szczegółowe informacje, znajdują się w dokumencie "Informacje dla studentów AGH, którzy otrzymali miejsce w DS-2 BABILON na rok akademicki 2015/2016", który został opublikowany w dziale "Dokumenty do pobrania".

Za wszelkie utrudnienia i niedogodności związane z zaistniałą sytuacją przepraszamy.

Administracja Miasteczka Studenckiego AGH