Wolna sprzedaż miejsc – drugi etap

Dodano: 01.10.2015

Administracja Miasteczka Studenckiego AGH z przykrością informuje, że wystąpiły opóźnienia w meblowaniu nowo wyremontowanego Domu Studenckiego nr 2 BABILON, które mają wpływ na czas oczekiwania na przydział miejsca w ramach wolnej sprzedaży.

Wskutek niedotrzymania umownego terminu dostawy mebli przez firmę zewnętrzną, studenci którzy otrzymali miejsce w DS-2 BABILON zostali tymczasowo zakwaterowani w innych domach studenckich MS AGH.

Po zakończeniu meblowania DS-2 BABILON, w wyniku przekwaterowań, będziemy dysponować bardzo dużą liczbą (kilkaset) wolnych miejsc, które zostaną udostępnione dla osób ubiegających się o przydział miejsca w ramach wolnej sprzedaży.

Wszystkie osoby zainteresowane otrzymaniem miejsca w ciągu najbliższych 2-3 tygodni, powinny złożyć wniosek w ramach wolnej sprzedaży. Przewidujemy, że wszyscy zainteresowani otrzymają miejsca.