Zgłoszenie zameldowania czasowego

Dodano: 24.09.2017

Przypominamy, że od 11.03.2015r. czynności zameldowania na pobyt czasowy można dokonać w Referacie Ewidencji Ludności Wydziału Spraw Administracyjnych Urzędu Miasta Krakowa.

W związku z powyższym UMK nie organizuje tymczasowych biur meldunkowych na terenie Miasteczka Studenckiego AGH.

W celu zgłoszenia zameldowania czasowego, należy udać się, z wypełnionym i  potwierdzonym przez Kierownika Domu Studenckiego, drukiem zameldowania, do Wydziału Spraw Administracyjnych UMK dla dzielnic Śródmieścia oraz Krowodrza, przy al. Powstania Warszawskiego 10.

Urząd Miasta Krakowa uruchomi w Centrum Administracyjnym, przy al. Powstania Warszawskiego 10, dodatkowe stanowisko ewidencji ludności, które będzie obsługiwało sprawy dotyczące przyjmowania zgłoszeń zameldowania w domach studenckich. Wnioski można składać od poniedziałku do piątku w godzinach 7:40-18:00.

Stosowne druki można pobrać w Administracji swojego akademika.