Studencki Sylwester w Klubie Studio

Dodano: 11.12.2017

Szampańska zabawa, największe przeboje, doskonałe towarzystwo - Studencki Sylwester to już tradycyjna impreza w Klubie Studio, na której w tym roku nie może Was zabraknąć!

Sylwester to wyjątkowa okazja: w Nowy Rok warto wejść hucznie i w doborowym towarzystwie! Dlatego czeka na Państwa niezwykły wieczór - Studencki Sylwester 2017. Impreza rozpocznie się o godzinie 20.00, wejście do Klubu będzie możliwe od godziny 19.00.

Zabawę Sylwestrową poprowadzi DJ Namteh aż do "białego rana". Zapewniamy szeroki repertuar muzyczny: od starszych polskich i zagranicznych przebojów z lat 90., poprzez współczesne radiowe hity. W programie również: konkursy i zabawy z nagrodami, wspólne odliczanie w oczekiwaniu na Nowy Rok, życzenia noworoczne.

Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie Klubu.