Wybory do Parlamentu Europejskiego

Dodano: 10.05.2019

Administracja MS AGH uprzejmie informuje, iż w celu ułatwienia Mieszkańcom możliwości zagłosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 26.05.2019 r., na Miasteczku Studenckim utworzony został zamknięty obwód głosowania, dla osób zakwaterowanych w domach studenckich MS AGH. Obwód będzie zlokalizowany w sali konferencyjnej DS1 OLIMP.

Aby skorzystać z możliwości oddania głosu na terenie MS, należy na recepcji swojego DS, za okazaniem karty mieszkańca, złożyć wniosek o dopisanie do spisu wyborców (wydrukowane wnioski są dostępne do pobrania oraz na recepcjach). Wnioski będą przyjmowane w terminie: od 13 do 17 maja 2019 r., do godz. 12:00.

UWAGA!
Złożenie wniosku skutkuje wykreśleniem z obwodu głosowania w miejscu stałego zamieszkania na czas wyborów do Parlamentu Europejskiego.