Przydział miejsc dla doktorantów oraz pracowników AGH

Dodano: 14.09.2020

Szanowni Doktoranci oraz Pracownicy AGH,

Administracja Miasteczka Studenckiego AGH informuje o uruchomieniu procedury ubiegania się o przydział miejsca w domu studenckim przez osoby rozpoczynające studia doktoranckie lub zatrudnienie w AGH.

Osoby zainteresowane zakwaterowaniem w domu studenckim w roku akademickim 2020/2021 powinny złożyć elektroniczny wniosek dedykowany dla doktorantów oraz pracowników AGH, który dostępny jest w "systemie centralnego rozdziału miejsc" w terminie do 27 września 2020 r.

Od bieżącego roku, nie ma konieczności drukowania wniosku oraz osobistego udania się do Działu Kadrowo-Płacowego AGH bądź Szkoły Doktorskiej w celu uzyskania potwierdzenia tytułu ubiegania się o przydział miejsca. Wystarczy wypełnić wyłącznie elektroniczny wniosek w systemie. Weryfikacja Państwa statusu w DKP lub SD odbędzie się po złożeniu wniosku.

Decyzje zostaną przesłane drogą mailową, na podany w systemie adres mailowy, w terminie do 9 października 2020 r.

Zachęcamy do zapoznania się z Komunikatem Kanclerza AGH dotyczącego przydziałów miejsc w domach studenckich Miasteczka Studenckiego AGH dla doktorantów i pracowników AGH na rok akademicki 2020/2021.