Pomiń nawigację

Święta Dzieciom 2020

Dodano: 07.12.2020Tegoroczny cel akcji to zbiórka datków na rzecz Krakowskiego Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Wspólnie możemy sprawić, że jego podopieczni poczują magię świąt. Ze względu na obecną sytuację, całe wydarzenie odbędzie się w formie online.

Jak można przyłączyć się do akcji? Są dwa sposoby:
  • można wpłać datek do naszej wirtualnej puszki - specjalny moduł do wpłat znajduje się na stronie https://www.hospicjumtischnera.org (Zakładka "Wesprzyj nas") lub za pośrednictwem tradycyjnego przelewu bankowego - wszelkie informacje znajdują się na stronie https://www.hospicjumtischnera.org W tytule przelewu należy wpisać: „Darowizna dla hospicjum w ramach akcji AGH Święta Dzieciom 2020”,
  • licytując nasze aukcje charytatywne na portalu Allegro. Większość aukcji rusza już w poniedziałek, 7 grudnia, o czym niezwłocznie poinformujemy w postach na stronie wydarzenia na Facebooku. Wszystkie aukcje będą dostępne pod adresem.

Wszystkie szczegóły znajdują się na stronie wydarzenia na Facebooku.
Główna część wydarzenia odbywać się będzie w dniach 7-9 grudnia, jednak datki można wpłacać cały czas! Aukcje na również będą dostępne znacznie dłużej.

Zachęcamy do wspierania. Pamiętaj, dobro zawsze do Ciebie wróci.
Pokażmy wszystkim siłę AGH!

Uczelniana Rada Samorządu Studentów AGH