Przydział miejsc dla doktorantów oraz pracowników AGH

Dodano: 28.04.2021

Szanowni Doktoranci oraz Pracownicy AGH,

Administracja Miasteczka Studenckiego AGH informuje o rozpoczętej procedurze ubiegania się o przydział miejsca w domu studenckim.

Osoby zainteresowane zakwaterowaniem w domu studenckim w roku akademickim 2021/2022 powinny złożyć elektroniczny wniosek dedykowany dla doktorantów oraz pracowników AGH, który dostępny jest w "systemie centralnego rozdziału miejsc" w terminie od 28 kwietnia do 20 maja 2021 r.

Wystarczy wypełnić elektroniczny wniosek w systemie, dedykowany dla doktorantów oraz pracowników AGH, bez konieczności drukowania i osobistego składania wniosku. Weryfikacja Państwa statusu w CSP lub SD odbędzie się po złożeniu wniosku.

Decyzje zostaną przesłane drogą mailową, na podany w systemie adres mailowy, w terminie do 17 czerwca 2021 r.

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem, który został opublikowany w sekcji Komunikaty Socjalne AGH dotyczącego przydziałów miejsc w domach studenckich Miasteczka Studenckiego AGH dla doktorantów i pracowników AGH na rok akademicki 2021/2022.