Wydarzenia

01/10/18
Legendarna, najlepsza dyskoteka studencka powraca! Zapraszamy Was do zmodernizowanego, najnowszego, najlepszego Klubu w Polsce! Czwartkowe Dyskoteki Studenckie w Klubie Studio!
12/11/17
Szampańska zabawa, największe przeboje, doskonałe towarzystwo - Studencki Sylwester to już tradycyjna impreza w Klubie Studio, na której w tym roku nie może Was zabraknąć!
04/07/17

Pub Quiz to nowa forma rozrywki intelektualnej polegająca na sprawdzaniu posiadanych wiadomości z różnych dziedzin, np. kino, sport, geografia, muzyka, media itp. Wstęp wolny!

04/07/17
Karaoke na żywo to impreza, która daję Ci szansę, żebyś poczuł się jak prawdziwy wokalista. Ty śpiewasz, zespół gra na żywo, publiczność zachwycona świetnie się bawi! Widzisz? To proste! Wystarczy być, wystarczy się odważyć, wystarczy wyjść na scenę...
01/17/17
Zapraszamy na koncert grupy BISQUIT. Tym razem zespół zawita do nas ze swym najnowszym projektem: "NAGI KRÓL"! Spodziewamy się niesamowitego połączenia jazzu, smooth jazzu i popu!
12/06/16
Shy Albatross to zespół powołany przez gitarzystę Raphaela Rogińskiego, który w swojej twórczości łączy muzycznie różne kultury. Teksty zaczerpnięte z tradycji opowiadają o perspektywie kobiety, często postawionej w skrajnych sytuacjach.
Strona 1 z 12  > >>