Wydarzenia

07.04.2017

Pub Quiz to nowa forma rozrywki intelektualnej polegająca na sprawdzaniu posiadanych wiadomości z różnych dziedzin, np. kino, sport, geografia, muzyka, media itp. Wstęp wolny!

07.04.2017
Karaoke na żywo to impreza, która daję Ci szansę, żebyś poczuł się jak prawdziwy wokalista. Ty śpiewasz, zespół gra na żywo, publiczność zachwycona świetnie się bawi! Widzisz? To proste! Wystarczy być, wystarczy się odważyć, wystarczy wyjść na scenę...
17.01.2017
Zapraszamy na koncert grupy BISQUIT. Tym razem zespół zawita do nas ze swym najnowszym projektem: "NAGI KRÓL"! Spodziewamy się niesamowitego połączenia jazzu, smooth jazzu i popu!
06.12.2016
Shy Albatross to zespół powołany przez gitarzystę Raphaela Rogińskiego, który w swojej twórczości łączy muzycznie różne kultury. Teksty zaczerpnięte z tradycji opowiadają o perspektywie kobiety, często postawionej w skrajnych sytuacjach.
06.12.2016
Zapraszamy na świąteczny koncert Orkiestry Reprezentacyjnej AGH! Santa Claus is coming to town, a ktoś słyszał, że podobno jest już w Krakowie. Oni wiedzą na ten temat nieco więcej, dlatego przygotowali specjalny świąteczny repertuar!
28.11.2016
5 grudnia Grzegorz Turnau zaprezentuje swój projekt TurBiKon, czyli doskonale znane utwory Artysty w zupełnie nowych aranżacjach. Jako towarzyszący instrumentaliści wystąpią Robert Kubiszyn (bas), Cezary Konrad (perkusja) i Leszek Szczerba (saksofon).
Strona 1 z 12  > >>