Informacja dla zmotoryzowanych mieszkańców MS AGH

Dodano: 30.10.2015

Zmotoryzowani mieszkańcy Miasteczka Studenckiego AGH, którzy nie posiadają aktualnego identyfikatora samochodu (karty postojowej), uprawniającego do poruszania się i parkowania samochodu na terenie Miasteczka Studenckiego AGH w roku akademickim 2015/2016, powinni:
  • złożyć elektroniczny wniosek w Panelu Użytkownika MS AGH (https://panel.dsnet.agh.edu.pl),
  • zgłosić się do administracji domu studenckiego, w którym mieszkają w celu uiszczenia opłaty w wysokości 15 zł.
Każdy z mieszkańców ma prawo do nabycia tylko jednego identyfikatora, przypisanego do samochodu, którym będzie poruszał się po terenie MS AGH.

Posiadanie identyfikatora nie jest równoznaczne z zapewnieniem miejsca postojowego na terenie MS AGH!

Jednocześnie informujemy, że ul. Rostafińskiego oraz ul. Tokarskiego (między basenem AGH i DS 15-17 oraz ) są objęte systemem kontroli wjazdu. W następnej kolejności kontrola wjazdu obejmie parkingi przy ul. Tokarskiego (między DS 3 i DS 18-19).

Mieszkańców zainteresowanych nabyciem uprawnień do wjazdu na ww. ulice prosimy o zaznaczenie właściwych opcji w trakcie składania elektronicznego wniosku. Uprawnienia nadane studentom mieszkającym w MS przypisywane będą do ich legitymacji studenckich, które jednocześnie będą pełnić funkcję kart zbliżeniowych w systemie kontroli wjazdu. Pozostali mieszkańcy, którzy nie posiadają statusu studenta, otrzymają karty zbliżeniowe do obsługi systemu.

Uwaga:
1. Odbiór identyfikatorów oraz nabywanie uprawnień będzie możliwe w Sekretariacie MS w godzinach od 9:00 do 13:00, pod warunkiem:
  • uiszczenia opłaty w administracji domu studenckiego,
  • otrzymania drogą elektroniczną (na podany w systemie adres e-mail) informacji o możliwości odbioru identyfikatora.
2. Od dnia 14.11.2015 r. wjazd mieszkańców MS na ulice objęte systemem kontroli wjazdu będzie możliwy wyłącznie dla osób posiadających uprawnienia.