Uwaga Kierowcy! Zmiana organizacji ruchu na terenie MS AGH.

Dodano: 28.12.2009

Administracja MS AGH informuje, że w dniu 30.10.2009 r.  nastąpi zapowiadana wcześniej zmiana zasad parkowania samochodów na terenie MS AGH. Wszystkich kierowców prosimy o dostosowanie się do nowego oznakowania dróg i miejsc parkingowych Miasteczka Studenckiego. Mieszkańcy, którzy do tej pory nie wystąpili o wydanie identyfikatora dla użytkowanych przez siebie pojazdów powinni zgłosić się do administracji swojego domu studenckiego w celu złożenia stosownego wniosku.

Kierujący pojazdami na terenie Miasteczka Studenckiego AGH są zobowiązani do:

• przestrzegania przepisów ruchu drogowego, w szczególności zasad obowiązujących w strefach zamieszkania,
  • parkowanie pojazdów jedynie w miejscach do tego wyznaczonych,
  • umieszczenia identyfikatora za przednią szybą pojazdu w sposób umożliwiający odczytanie zawartych w nim informacji,
  • stosowania się do poleceń pracowników MS AGH oraz służby ochrony.

Przypominamy, że zgodnie z zawartym w dniu 27.01.2009 roku porozumieniem w sprawie współdziałania w zakresie zapewnienia porządku i bezpieczeństwa na terenie Uczelni, JM Rektor AGH wyraził zgodę na wejście funkcjonariuszy Policji na teren AGH również w sytuacjach naruszeń przepisów Prawo o ruchu drogowym.