Juwenalia 2010.

Dodano: 06.05.2010

W związku ze zbliżającymi się Juwenaliami 2010 informujemy Państwa o podjętych ustaleniach z przedstawicielami Mieszkańców:

- na czas trwania imprez juwenaliowych tj. od czwartku 06.05 do soboty 08.05 na terenie każdego z domów studenckich oprócz pełniących dyżury przedstawicieli Mieszkańców obecni będą również pracownicy ochrony (w godzinach od 19.00 do 03.00 rano ? w uzasadnionych przypadkach do godz. 05.00).

- za zgodą Rady Mieszkańców DS możliwe jest udzielenie noclegu w domu studenckim dla gości pod warunkiem wniesienia opłaty w kwocie 5 złotych za nocleg (z opłaty zwolnieni są Mieszkańcy MS, za okazaniem ważnej Karty Mieszkańca).
Zebrane z tego tytułu środki zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów ochrony oraz kosztów ewentualnych zniszczeń dokonanych w okresie juwenaliów.

- zgłoszenie noclegu powinno nastąpić do godziny 24.00.

- Rada Mieszkańców w uzasadnionych przypadkach może odmówić gościom zgody na nocleg w domu studenckim.

Jednocześnie informujemy, że na terenie Miasteczka przy DS-6 funkcjonuje toaleta (wejście od strony placu grilowego) oraz dodatkowo rozstawione zostały toalety przenośne (okolice DS-10, DS-13 oraz teren kortów tenisowych).

Wszystkich grilujących prosimy o zachowanie czystości na terenie Miasteczka. Pomocne w tym będą worki na śmieci dostępne na portierniach w DS oraz liczne kosze na śmieci zlokalizowane pomiędzy niskimi akademikami.
Na potrzeby wyrzucenia popiołu po grillowaniu udostępniono 2 duże metalowe pojemniki zlokalizowane przy klubie ?Zaścianek? oraz przy warsztacie stolarskim (okolice DS-9).

Przypominając o obowiązku przestrzegania Regulaminu Mieszkańców Miasteczka Studenckiego, uprzejmie prosimy uczestników zabaw juwenaliowych o nie utrudnianie pracy służbom porządkowym oraz właściwe, bezpieczne zachowanie.

Prosimy również o niezwłoczne informowanie dyżurnego Centrum Monitoringu MS o sytuacjach wymagających interwencji służb ochrony.

Telefon do Centrum Monitoringu MS - (12) 617 41 85